אודות החברה

משרד עורכי הדין יהב ושות’, הוקם בשנת 1976 על ידי עו”ד דינה יהב, במטרה להעניק ללקוחותיו שירותים משפטים בתחום הנדל”ן וההתחדשות העירונית (בדגש על ייצוג בעלי דירות)בתחום הליטיגציה מסחרית-אזרחית, בתחום החברות. במהלך ארבעה עשורים רכשה החברה מוניטין וניסיון רב, המאפשרים לה להציע ללקוחותיה עמם נמנים דיירים, קבוצות רכישה, קבלנים ויזמים לצורכי  עסקאות ורישומים מורכבים מכל רחבי הארץ, תשתית מקצועית, אמינה ויציבה בתחומים מגוונים, הכוללים את ההתחדשות העירונית – פינוי בינוי, עיבוי בינוי, תמ”א 38 על סוגיה, עסקאות מכר, עסקאות קומבינציה, ייצוג תיקי בימ”ש, רישום, תיקון צווי בתים משותפים ועוד.

משרד עורכי הדין יהב ושות’ מתמחה בייצוג דיירים בפרויקטים רבים של התחדשות עירונית  ומגוונים אותם אכלס בהצלחה יתרה, לרבות פרויקט פינוי בינוי בכ”ס – מתחם ששת הימים. פעילות החברה מושתתת על מספר עקרונות ברזל, ביניהם: עבודת צוות, מקצועיות, אמינות, אקטיביזם ויצירתיות, באמצעותם ניתן למקסם עבור הלקוח את מלוא הזכויות המשפטיות. עוד מתחילת הדרך, דאגו במשרד עורכי דין יהב ושות’, ללוות את לקוחות החברה באופן אישי, ממוקד ופרטני.

משרד יהב ושות’ חברה בלשכת המסחר בחטיבת תמ”א 38 וההתחדשות העירונית ולקחה חלק פעיל בתיקון תכנית הרובעים של תל אביב. משרד יהב ושות’ חברה בפורום הקניין של לשכת עורכי הדין בישראל, וכן בוועדת התחדשות עירונית של לשכת עורכי הדין. השותפים בחברה מרכזים אקדמים ומרצים לעניין התחדשות עירונית במכללות המקצועיות המובילות בארץ (פסגות, BDOׂ) ומטעם אוניברסיטאות (הבית האקדמי, אוניברסיטת תל אביב, הטכניון) ובנקים.

ההתמודדות אל מול אתגרים וסוגיות משפטיות מורכבות, היא חלק בלתי נפרד ממקצועיות החברה וזאת לצד מחויבות עמוקה לשרת את לקוחותיה ולספק עבורם פתרונות מקצועיים ויצירתיים להגשמת החזון והמטרה. צוות המשרד מקפיד להעמיק את הידע, להבחין בשינויים המתחוללים בתחום בזמן אמת, לאתר דרכים מקוריות להתמודדות ולהתעקש על פתרון – גם אם נדמה כי הוא בלתי אפשרי.

משרד עורכי דין יהב ושות’, מזמין אתכם ליהנות מייצוג משפטי אמין, מקצועי, אמיץ ובלתי מתפשר. צוות החברה ילווה אתכם לכל אורך הדרך, תוך מתן פתרון לכל סוגיה משפטית – פשוטה ומורכבת כאחת.

עבודת צוות, מקצועיות, אמינות, אקטיביזם ויצירתיות
– משרד עורכי דין יהב ושות’ –

צוות המשרד

צוות המשרד מקפיד להעמיק את הידע, להבחין בשינויים המתחוללים בתחום בזמן אמת, לאתר דרכים מקוריות להתמודדות ולהתעקש על פתרון – גם אם נדמה כי הוא בלתי אפשרי. משרד עורכי דין יהב ושות’, מלווה את לקוחותיו בין היתר בפרויקט תמ”א 38, פינוי בינוי, עסקאות מכר, עיסקאות קומבינציה, ייצוג תיקי בימ”ש, רישום ותיקון צווי בתים משותפים ועוד, כל זאת תוך מתן שרות וליווי מקצועי חסר פשרות.

החלק בכדי לצפות בשאר הצוות

יצירת קשר

כתובת: מנחם בגין 7 רמת גן | (בית גיבור ספורט | קומה 22)

טלפון: 03-6137730

פקס: 03-6137731

דוא”ל: office@yahavco.com

שליחת פניה מהאתר

 

חניה מסודרת וגישה מהירה מתחנת רכבת תל-אביב מרכז